Žebříčkové turnaje 2014 – David na starší i na dorost – průběžné výsledky

O víkendu 5. a 6. prosince se v Havířově budou konat žebříčkové turnaje dorostu a mladšího žactva. Turnaj staršího žactva proběhne 20. prosince ve Vlašimi.

Konečně byl vydán rozpis žebříčkových turnajů, což bych osobně čekal již před začátkem sezóny. A také je škoda, že ho na nových svazových stránkách těžko budete hledat. Já ho tedy v okamžiku psaní tohoto článku nenašel. Ve všech třech kategoriích již bylo také vydáno bodové pořadí, ze kterého bude vycházet nominace. Nominace (aktualizováno 18.12.2014) s komentáři předsedy komise mládeže ČAST, který je k dispozici.

Pro nás to znamená, že se David Průša dostal nejen na turnaj staršího žactva, ale i na turnaj dorostu !!!

davidBěhem probíhajícího žebříčkového turnaje dorostu v Havířově jsem se snažil získat aktuální informace, abych mohl sledovat Davidovu cestu turnajem. Bohužel los ani průběžné výsledky nebyly nikde zveřejňovány. Tak jen díky dobrým vztahům s vrchním rozhodčím turnaje vím, že David skončil ve skupině 1. stupně turnaje na třetím místě. Měl ale smůlu, protože toto místo na něj zbylo až po vyhodnocení skupiny, ve které měl každý z hráčů po jednom vítězství (hraje se v 3-členných skupinách). Je to škoda, ale na druhou stranu to dává Davidovi jistotu, že si odveze z Havířova nějaké body. Doufám, že mu toto dá klid a se zápasy o umístění si poradí.
Konečné výsledky zveřejním po jejich vydání.

Tak se ke mně dostaly výsledky. David bojoval do posledního zápasu, ale bohužel mu zřejmě chybělo i trošku štěstí. Z turnaje odjíždí se ziskem 24 místa, ale také s nezanedbatelným bodovým ziskem.

K dispozici jsou výsledky žebříčkového turnaje mladšího žactva.

Kdo má zájem, zde jsou aktuální data:

ŽT-szy-los
ŽT-szi-los
ŽT-szy-Ist
ŽT-szi-Ist
ŽT-szy-1-16-los
ŽT-szy-17-24-los
ŽT-szi-1-16-los
ŽT-szi-17-24-los