Poslední GP dorostu a starších v této sezóně

O nastávajícím víkendu 12. a 13. dubna se na Slavoji Praha uskuteční poslední Grand Prix Prahy kategorií dorostu a staršího žactva v této sezóně. Bude se hrát o účast v závěrečných turnajích Masters jednotlivých kategorií, na které postupuje nejlepších šestnáct hráčů dle bodového pořadí po všech odehraných turnajích GP. Vzhledem k tomu, že někteří naši se zúčastnili jen několika turnajů, mohou do závěrečných nominací zasáhnout. Budeme jim držet palce.

vitezoveTurnaj dorostu proběhl bez nejmenších komplikací. Našich hráčů se zúčastnilo dohromady osm. Nakonec celý turnaj vyhrál Petr Marat a na čtvrtém místě skončil Matěj Fausek. V soutěži čtyřher vyhráli Petr Marat s Davidem Průšou před Matějem Fauskem a Fandou Čamrem ze Sokola Krchleby.

K dispozici jsou výsledky pro I. stupni
Výsledky II. stupně
Výsledky čtyřher
Výsledky útěchy

Na fotografii jsou zleva druhý Honza Škarban (TJ Slavoj Praha), vítěz Petr Marat, třetí Klára Diblíková (TJ Slavoj Praha) a čtvrtý Matěj Fausek.

Nedělního turnaje staršího žactva se zúčastnilo pět našich borců. Nejlepší byl celkově na šestém místě Petr Dvořák. Ve čtyřhrách byl z našich nejlepší Michal Franc, který spolu s Matějem Zábojem z FK Kolín vybojoval třetí pozici.