O nás

logo_opsOddíl stolního tenisu byl založen po vzniku obecně prospěšné společnosti Sportovní Jižní Město v rámci podpory mládežnického sportu na Praze 11. Hned od vzniku se oddílu daří vychovávat hráče a hráčky, kteří si přivážejí poháry a medajle z různých turnajů pořádaných na krajské, ale i celostátní úrovni. V uplynulých letech se stali naši svěřenci Přeborníky Prahy v soutěžích jednotlivcích i družstev v kategoriích nejmladšího, mladšího a staršího žactva. V turnajích celostátního významu BTM a Mistrovství ČR jsme již také několikrát dosáhli na medajlové pozice.
Oddíl úzce spolupracuje s renomovaným oddílem stolního tenisu TTC ELIZZA Praha, který působí na Praze 11 již spoustu let. Díky této spolupráci mají děti možnost získávat zkušenosti v soutěžích dospělých. V této sezóně jsou uvedeni a aktivně hrají v soutěžích od 6. třídy Pražského přeboru po 3. celostátní ligu mužů a 2. celostátní ligu žen.
Oddíl působí v herně TTC ELIZZA Praha v Mikulově ulici č. 1583. Větší turnaje oddíl pořádá v nové hale Jižního Města v ulici Květnového vítězství 1554.